Erivan’daki ilk gününüzde, daha önce Erivan’da bulunan inanılmaz lezzetli Ermeni yemek dünyasının tadını çıkarırken, kentsel bölgenin en önemli yerlerine ve tercih edilen turistik yerlere gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Erivan’ın içine 2. kez çıktığınızda bölgedeki kişisel favori bölgelerimi ziyaret etmenizi öneririm. Hangi liste en iyi kafeleri Pinco giris , restoranları, barları içerme eğilimindedir ve Erivan’da oldukça küçümsendiğini keşfettiğim ve az ziyaret edebileceğiniz bir bölge olabilir. Bu noktadan sonra Saryan’ın diğer tarafına manevra yapmanızı öneririm ve şehrin en iyi uçlarından biri olan ünlü şarap bistrosu Inside Vino’ya doğru ilerleyebilirsiniz. En yeni Cascade’leri kapsayan çok sayıda kafe ve Temurnots (yukarıdaki listede) dahil olmak üzere çok sayıda yemek mekanı var ve sulu şaraplara sahip harika bir yer olan Wines Republic’te harika Tayland yemekleri yiyebilirsiniz.

Kesinlikle Erivan’ın en fotojenik kasabası kentsel alanın merkezinde bulunan Mavimsi Cami’dir. Yani cami 1700’lü yılların ortalarına kadar uzanır ve kısa bir geçmişi vardır. 20 Ocak 1933’te sergilenen yeni sade gri güçlendirme, çok sayıda gökyüzünü keşfeden kafe ve çevre dostu odaların çoğunluğuyla çevrilidir. Yeni Opera binasının yakınında her zaman bir şeyler oluyor ve burası tam da bu yüzden göz atılması gereken muhteşem bir yer. Moskova Filmlerinin en sevdiğim unsuru büyük ölçüde önünde bulunan taze çeşmedir.

Ne zaman küçük öğünlere (bir anlamda Ermeni ‘tapas’) sadık kalsam, yemek konusunda hiçbir zaman gerçekten kötü yemek yemediğini göreceksiniz ve bu tür bir nostaljiyi doğrudan geri getirdiği için burada varsayılmaktan da keyif alıyorum. Oradan çok daha iyi anılarım olduğu için Temurnots’u birçok insana tavsiye edebileceğim için gerçekten başım dönüyor. Taze Khatchaturian koridor sandalyesi birinci basamakta, bir performans salonu olan sekiz yüz site ziyaretçisi. Yepyeni Harcama salonu bir operadır ve 1,200 basamaklı sandalyelerin bulunduğu dans koridorunu kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda mutlu olanlar için, en iyi şekilde inanılmaz geri bildirimler alabilirsiniz. Burada, Ermenistan’ın 20. 100. yılın başında yaşadığı yürek parçalayıcı taze rekorları kısaca anlatabileceğiniz bir sanat galerisi var. En yeni Cascade’ler, Erivan’daki en sevdiğim şeylerden biri olan nefes kesici ve bir şeyleri deneyin, özellikle de Ararat’ın muhteşem manzarasını daha iyiden daha iyiye derecelendirirseniz (ve bu nedenle her zaman gerçekleşmez – ancak gerçekleşirse genellikle aklınıza gelir).

Erivan Programında 2 gün Ermenistan'ın Yeşil Pinco giris Kentsel Alanı için En Erken Zamanlayıcı Rehberi?

Sonraki Kat, 2. katta tam olarak iddia ettikleri gibi bir bar deneyin. Harika bir avokado yeşili salatası var ve siz de besleyici bir çorba yapacaksınız… ve aynı zamanda harika içecekler de sunacaksınız, ayrıca genel çevre, Erivan’da gidebileceğiniz diğer şehir merkezleriyle kıyaslanamaz. Oraya gitmenizi öneririm ve Erivan’da kendi randevunuza başlamanız için kesinlikle lezzetli kahvelerden birini kapabilirsiniz.

Büyük ve kilidini açabileceğiniz dikdörtgen, 1924’te Alexander Tamanian tarafından yapıldı ve Ermenistan’daki 2018 Dalgası da dahil olmak üzere Erivan’daki en büyük şeylerin taze, merkez üssü oldu. Ayrıca tadını çıkarabileceğiniz pek çok çevre dostu yer var. Benim kişisel favorim ise Erivan’ın olağanüstü gün batımlarını izlemek için güçlü bir yer olması.

Bu bilgilendirici rehber Ermeni yemeği açısından zengin olabilir ancak ülkenin yeni mutfağını gerçekten çok seviyorum. Taze aşık çatı yaratıldı ve siz daha büyük görünmek için inşa edileceksiniz ve Ağrı Dağı’nın zirvelerinden doğrudan aşağıya inebileceksiniz. Rossiya Sineması, Sovyet Ortaklığı’nın ardından karmakarışık bir şekilde terk edilmiş ve bir noktada burası bir alışveriş merkezine dönüşmüş olabilir.

Pinco giris | Türkiye’deki Resmi İnternet Sitesi

Erivan Programında 2 gün Ermenistan'ın Yeşil Pinco giris Kentsel Alanı için En Erken Zamanlayıcı Rehberi

Her ne kadar Erivan’da 2 gün geçirmenin kendinize büyük bir zarar verdiğini düşünsem de, yine de bu iki ay içinde kendi şehrinizin gerçek lezzetini bulabileceksiniz. Hangi internet sitesi kendi ülkenizden insanları kabul etmiyor? Meraklı ve merak uyandıran insanları Ermenistan’dan bu harika ülkeye getirme tutkusu olan bir gezi blog yazarına katılın. Aslında burada yaşamamış olsam da, çoğunlukla mükemmel bir tavsiye haline geldi ve gerçekte orada bir kez harika bir puro içtim. Çatıda oturdum, oradan sipariş ettiğimiz bir puro aldım ve kendimi havalı izleyicilerden biri gibi hissedebiliyorsunuz.

  • Şehirdeki en iyi konaklama seçenekleri arasında Erivan’ın içindeki yeni Alexander Hotel’i tavsiye ederim.
  • Çatıda oturduk, oradan aldığım bir puro içtik ve benim de soğuk gruba ait olduğumu düşünebilirsin.
  • Saryan Yolu’nda eğlenceli bir gece geçirmek isteyenler için de değerlidirler.
  • Göl çok güzel olduğu için alanı seviyorum, aynı zamanda Erivan’ın bir parçası, kesinlikle çok fazla insanı rahatsız etmeyin, böylece yolculukta strateji yapabilirsiniz.
  • Saryan’da sevdiğim diğer birkaç yer ise Depo Alcohol ve (çok şık bir kapalı mekana sahip, gelişmiş içecekler ve müşteri hizmetleri sunan farklı bir bar) ve siz de Böyle DOM yapacaksınız.

Coffees 23.5’te bir java aldıktan hemen sonra tünelden geçerek Hrazdan Gorge’a ulaşabilirsiniz. Taze Sovyet tüneli ilginçtir ve genellikle sizi Sovyet dönemi ve çağı üniversite öğrencilerinin Tren Kanalı, yeni Hrazdan Arenası ve daha fazlasını bulabileceğiniz yeni vadi nedeniyle Saryan’dan daha aşağılara yönlendirir. Erivan’da kahve içmek için kişisel favori mekanım Coffees 23.5.

Erivan’a Ne Paketlenmeli?

Erivan Programında 2 gün Ermenistan'ın Yeşil Pinco giris Kentsel Alanı için En Erken Zamanlayıcı Rehberi

Erivan’da birçok farklı oda bulacaksınız ve tüm harcama planlarına göre kiralayabilirsiniz. Aşağıda Ermeni şehrinden tercihlerimden birkaçı yer alıyor ve siz de statik kalmanızı şiddetle tavsiye edeceğim tercihlerden bazılarısınız. Sadece Erivan’ın içinde gidilecek şehir merkezlerinin bulunduğu dış cepheye dokundum ve Erivan’da 2 günden daha uzun süreniz olup olmadığını görmek için sayısız başka alan var. Epicure benim en sevdiğim diğer mekanları deneyin ve şanslısınız ki, içeride sigara içildiğinden gerçekten emin değiller. Bu bistroyu kullanarak performans sergiliyoruz ve genellikle bistro yapabilirsiniz, ancak ayrıca akşamın ilerleyen saatlerinde de orada takılın.

Ancak, elbette yeni anıta gitmenizi öneririz ve yepyeni Soykırım hakkında çok daha fazlasını keşfedeceksiniz çünkü örneğin yeni rekor ve ulusun bugünkü durumu üzerinde dikkate değer bir etki yarattı. Ancak ben genellikle bahar mevsimini severim ve siz de Erivan’a seyahat etmeyi sevebilirsiniz, bu nedenle her iki yılda da gitmenizi öneririm. 2013’te performans sergileyerek birkaç kez Ermenistan’ı ziyaret ettim ve genellikle dakikalar içinde beni finanse edecek harika bir sigortam oldu. Anlık bir günlük gezi arayanlar için, Erivan’ın yanında, Ermenistan’ın yeni ‘Vatikan’ı olduğu söylenen Eçmiadzin bölgesine göz atma fırsatını kaçırmayın. Seçimlerinin sunabileceği çok şey var ve satış fiyatı da diğer bazı büyükşehir bölgelerine göre harika. Ermenistan’ın pembe paralı kentsel bölgesinde son yemeğiniz için Erivan Pandok’a gitmenizi şiddetle tavsiye ettiğimi söylememe gerek yok.

Mostbet Sitesinin Arayüzü Ve Işlevselliği

Erivan Programında 2 gün Ermenistan'ın Yeşil Pinco giris Kentsel Alanı için En Erken Zamanlayıcı Rehberi

Soykırım Anıtı zamanı 24 Nisan’ı deneyin ve bir daha Erivan’da olmanıza yardımcı olacak biri olursa, gün boyunca oraya yöneldiğinizden emin olun. Komşular ve ülkenin dört bir yanından bireyler, varlığa duyulan saygının bir sonucu olarak bitki yaşamı satın alma ve onu bırakma eğilimindedir. Erivan’dayken yapmanız gereken en önemli şey her zaman Tsitsernakaberd’deki Ermeni Soykırımı anıtına gitmektir. Yakın mesafede, yaz aylarında dolup taşan ve sakinlerinin kentsel yaşamdan keyif aldığı büyük bir çeşme şehri olan Swan Nehri bulunmaktadır.

Ne zaman onları dışarı çıkma yerim yapsam, akşamları çok güzel bir zaman. İçeride genellikle sizi bir para şehrinin dışına çıkarırsınız ve huzurlu, rahat bir his yaşayabilirsiniz. Şu anda muhtemelen Erivan’ın en huzurlu köşelerinden biridir ve orada gerçeğin ne zaman söylendiğini kontrol etmeseniz bile bir aktivite olabilirsiniz.

Her haftanın günleri

Erivan Programında 2 gün Ermenistan'ın Yeşil Pinco giris Kentsel Alanı için En Erken Zamanlayıcı Rehberi

Ermenistan’ın Hıristiyanlığın doğduğu yer olduğu düşünülüyor. Ancak katedral tüm ülkenin en ünlü katedrali olmasına rağmen ayakta duruyor, bu nedenle sadece Erivan’da değil, Ermenistan’da da görülmesi gereken en iyi metropol alanlarından biri. Yepyeni Hrazdan Gölü geçitten hareket ediyor ve bölge iyi biliniyor ve Sovyet yıllarının içinde fırçalayabilirsiniz. Gölün nefes kesici olması nedeniyle odayı seviyorum ve burası aslında Erivan’ın bir parçası, çok az kişi seyahatlerinde size yardımcı olmak için çaba harcıyor.

Evin içinde kızartılıyor ve mücevherlerin yanı sıra lezzetli kahveler de sunuyor. Küçük bir restoran ama güler yüzlü müşteri hizmetleri bunu fazlasıyla telafi etme eğiliminde. Sıcak haftalarda, uzakta güzel bir terası var ve muhtemelen yemeklerine iltifat edebilmeniz için yavaş, canlı bir müzik sunabiliyor. Aynı zamanda bölgesel bir kahve içmek isteyenler için, iyi bir kapuçino için Erivan’daki en iyi kafelerden biri olan İtalyan’a sahipsiniz (son derece titizim ve bu benim kişisel tanınırlığım haline geliyor). Bu Erivan slot makinesi, yeşil para kentsel alanıyla ilgili olarak kaçırılmaması gereken kasabalar olduğuna inandığımı anlamak için sizi şehirden uzak bir yere yönlendirme eğiliminde.

Çevredeki en iyi oteli arayanlar arasında Erivan’daki en yeni Alexander Resorts’u öneririm. Erivan’a her geldiğimde zamanınızın çoğunu 2. kattan ayırıyorum ve bu her zaman kişisel Erivan seyahat planımın önemli bir unsuru olacak. Muhtemelen tanık olacağınız en kasvetli şeylerden biri ama Ermenileri gözlemlemek ama saygı duymak inanılmaz.

Published On: July 5th, 2024 / Categories: Uncategorized /

Subscribe To Receive The Latest News

Curabitur ac leo nunc. Vestibulum et mauris vel ante finibus maximus.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Add notice about your Privacy Policy here.